Kommode, med stenplade, sengustaviansk stil, 20. århundrede.

13014. Kommode, med stenplade, sengustaviansk stil, 20. århundrede.

Længde 80, bredde 45, højde 74 cm.

Have på. Nøgle mangler. Afhugget skive.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 796