BIRGIT FORSELL. Ballerina, olie på lærred, signeret.

13001. BIRGIT FORSELL. Ballerina, olie på lærred, signeret.

22 x 16 cm.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

22 x 16 cm.

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 5.548