LARS BERTLE. Fodboldspiller, olie på lærred, signeret.

12975. LARS BERTLE. Fodboldspiller, olie på lærred, signeret.

61,5 x 15 cm.

farvetab.

Kunstner/designer

Lars Bertle (Født 1925)

Få foretaget en gratis vurdering!

61,5 x 15 cm.

farvetab.

Kunstner/designer

Lars Bertle (Født 1925)

Antal besøg: 1.256