PIERRE LE FAGUAYS. EFTER. Danser, bronze, 19/2000-tallet.

128611. PIERRE LE FAGUAYS. EFTER. Danser, bronze, 19/2000-tallet.

Samlet højde ca 55 cm.

Mindre slitage, mindre ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Samlet højde ca 55 cm.

Antal besøg: 1.481