BRUNO MATHSSON. LÆNESTOLE 1 par, 20. århundrede.

1285873. BRUNO MATHSSON. LÆNESTOLE 1 par, 20. århundrede.

højde 78 cm, bredde 76 cm.

En beklædt med andet stof. Mindre Brugsslitage.

Kunstner/designer

Bruno Mathsson (1907–1988)

Få foretaget en gratis vurdering!

højde 78 cm, bredde 76 cm.

Kunstner/designer

Bruno Mathsson (1907–1988)

Antal besøg: 1.430