FIGUR, patineret metal, stigende hest, 1900-/2000-tallet.

128482. FIGUR, patineret metal, stigende hest, 1900-/2000-tallet.

Base i sten.
Højde inkl. stensokkel 27 cm.

Slitage, ridser. Der mangler en møtrik under basen.

Få foretaget en gratis vurdering!

Base i sten.
Højde inkl. stensokkel 27 cm.

Antal besøg: 1.219