Sæt , 7 dele, inklusive Smålandshyttan og Eric Gate.

12831. Sæt , 7 dele, inklusive Smålandshyttan og Eric Gate.

Bestående af; skål på fod, lysestager, skåle og karaffel. Højde 7-30 cm.

Brugsslitage. Tønder mangler til portskålen.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 2.165