CANDELABRAR, et par, Oscar-vindende 19. / 20. århundrede.

128068. CANDELABRAR, et par, Oscar-vindende 19. / 20. århundrede.

Prismer af messing, alabast og glas.
Højde 46 cm.

Have på.
Prismer mangler.
Base med Kantstødt.
Løse lysestager.
1 Lys manchet mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde 46 cm.

Have på.
Prismer mangler.
Base med Kantstødt.
Løse lysestager.
1 Lys manchet mangler.

Antal besøg: 1.043