KISTA, dateret inden for 1773.

12788. KISTA, dateret inden for 1773.

Beslag smedet. Længde 90, bredde 61, højde 54 cm.

Slitage, skader, tørre revner, renoveret og suppleret.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 735