127488. DESK med tre skuffer, slutningen af 1800-tallet.
Uafhængig. Skive beklædt med kunstlæder.
Længde 95, bredde 60, højde 78 cm.
Nøgle til midterskuffe fås fastgjort til låsen.
Slitage, pletter, finerskader, finerreparationer langs kanten af brættet.
Omslagets omslag senere.
Nøgler mangler.