SKAB, udskåret indretning, 20. århundrede.

127280. SKAB, udskåret indretning, 20. århundrede.

Med tre skabe og tre skuffer. En skabsdel dekoreret med spejlglas.
Længde 136 bredde 44,5 højde ca 121 cm.

Slitage, pletter, lejlighedsvis finerskader. En nøglepistol delvist løs- Spejlglas med pletter.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgle/nøgler findes

Antal besøg: 1.525