LOFT LOFT, stofskærm, anden halvdel af det 20. århundrede.

12704. LOFT LOFT, stofskærm, anden halvdel af det 20. århundrede.

Diameter 90 cm.

Mindre slitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Diameter 90 cm.

Mindre slitage.

Antal besøg: 607