SALONGSBORD, england, 1800-tal.

126968. SALONGSBORD, england, 1800-tal.

Lyreformet bund, længde 125, bredde 92, højde 72 cm.

Slitage, ridser, beskadigede dele mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 455