STEN ERIKSSON. Farvelitografi.

1266824. STEN ERIKSSON. Farvelitografi.

farvelitografi i størrelsen 48 x 32 cm mål med ramme 68 x 51 cm signeret og nummereret 8 /100.

Ikke undersøgt uden for rammen.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 2.495