BORDLAMPE, Palace, Pink Panther, Linea Zero, Italien.

126244. BORDLAMPE, Palace, Pink Panther, Linea Zero, Italien.

Samlet højde ca 51,5 cm.

Slitage, hale mangler, hat med skader.

Få foretaget en gratis vurdering!

Samlet højde ca 51,5 cm.

Antal besøg: 9.065