Sæt , 6 stk, Bl a Johansfors, Åfors m m. 1900-tallet.

12624. Sæt , 6 stk, Bl a Johansfors, Åfors m m. 1900-tallet.

2 karafler med marinedekor i sort.
3 karafler i blå, hvoraf den ene er Åfors.
1 karaffel med spillekort dekoration.
Højde inklusiv stik 16 - 31 cm.

Brugsslitage, en karaffel mangler en prop.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 893