CHARLES PIERRON. Bymotiv, mixed media, signeret.

125310. CHARLES PIERRON. Bymotiv, mixed media, signeret.

19 x 12. Uklart dateret.

Ikke undersøgt uden for rammen. Beskadiget glas.

Få foretaget en gratis vurdering!

19 x 12. Uklart dateret.

Antal besøg: 1.103