300. HAGGEVÆR, russisk, enkeltskud, fabrikat Baikal, model MC8, kaliber 12/70, best.nr. 760315.

1248098. 300. HAGGEVÆR, russisk, enkeltskud, fabrikat Baikal, model MC8, kaliber 12/70, best.nr. 760315.

Antal patroner 2, tøndearrangement Bock, løbslængde 67 cm, ærmet (?) choker, smal boring ca skeet+1/2 choker, blånet bundkøling med rullegravering.

Ærmet choker(?), mærker på stemplet, mindre mærker på blåringsringen, sikringen noget sej (tørret fedt), brugsrelateret slitage ellers GOD STAND.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 6.663