SKAB, orientalsk, 20. århundrede.

123878. SKAB, orientalsk, 20. århundrede.

Højde 195 cm, bredde 122 cm, dybde 34 cm.

Skader, slitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Skader, slitage.

Antal besøg: 1.605