BOX CAMERA, mahogni, begyndelsen af det 20. århundrede.

1238016. BOX CAMERA, mahogni, begyndelsen af det 20. århundrede.

Med taske. Løse dele.
Kameramål foldet ca 32 x 29 x 9 cm.

Slitage, ridser, stød. Ikke fuldt gennemgået. Der mangler muligvis dele.

Få foretaget en gratis vurdering!

Med taske. Løse dele.

Antal besøg: 717