TOILETBORD MED PALLE, 1900 tallet.

123624. TOILETBORD MED PALLE, 1900 tallet.

Toiletbord mærket Fröseke, længde 84 bredde 41 højde inkl spejl ca 120 cm.
Taburet med lilla betræk.

Slitage, pletter, ridser. Toiletbord lidt ustabilt.

Få foretaget en gratis vurdering!

Taburet med lilla betræk.

Antal besøg: 4.359