SVEN SVENSSON. OLIE PÅ LÆRD "Træ".

122892. SVEN SVENSSON. OLIE PÅ LÆRD "Træ".

Signeret og dateret 1937.
Mål 41 x 29 cm.

Lærredet er dårligt strakt.

Få foretaget en gratis vurdering!

Signeret og dateret 1937.
Mål 41 x 29 cm.

Lærredet er dårligt strakt.

Antal besøg: 1.570