SPEGELSKÄNK, Jugend, 1900-tallet.

12289. SPEGELSKÄNK, Jugend, 1900-tallet.

Udskåret dekoration i form af roser. Syv skuffer. Længde 100, bredde 51, højde 200 cm.

Have på. Nøgle mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Have på. Nøgle mangler.

Antal besøg: 966