LARS NORRMAN. Farve serigrafi.

1228660. LARS NORRMAN. Farve serigrafi.

"Sømanden og hans pige. Signeret og nummereret 123/360 ex Udstedt i 1976. 63x42 cm.

Mindre Overfladeslitage.

Kunstner/designer

Lars Norrman (1915–1979)

Få foretaget en gratis vurdering!

Mindre Overfladeslitage.

Kunstner/designer

Lars Norrman (1915–1979)

Antal besøg: 484