VAS, Kina, malerarbejde, 20. århundrede.

122595. VAS, Kina, malerarbejde, 20. århundrede.

Stel af messing, fod af træ. Højde 38 cm.

Fremstår med mindre slitage, laktab på sokkel.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.662