Kommode, med stenplade, sengustaviansk stil, 20. århundrede.

12254. Kommode, med stenplade, sengustaviansk stil, 20. århundrede.

Længde 91, bredde 47, højde 80,5 cm.

Nøgle mangler. Slitage og ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 748