LARS NORRMAN. Akvareller 2 stk, indrammet sammen.

1210414. LARS NORRMAN. Akvareller 2 stk, indrammet sammen.

Kompositioner med kvinder. Underskrevet. 12x16 cm hver.

Mindre Overfladeslitage.

Kunstner/designer

Lars Norrman (1915–1979)

Få foretaget en gratis vurdering!

Mindre Overfladeslitage.

Kunstner/designer

Lars Norrman (1915–1979)

Antal besøg: 370