CANAPÉ, slutningen af det 19. århundrede.

120356. CANAPÉ, slutningen af det 19. århundrede.

Grøn polstring.
Længde ca 175 cm.

Slitage, revner, evt ormestik, pletter, etiket på bagsiden og let renoveret.
Det ene bagben løst med spor efter tidligere limning.

Få foretaget en gratis vurdering!

Grøn polstring.
Længde ca 175 cm.

Antal besøg: 1.358