BED, imperium, første halvdel af det 19. århundrede.

12014. BED, imperium, første halvdel af det 19. århundrede.

Mahogni, dekoration af løvehoved, sengmål ca 185 x 83, højde 91, total længde 200 x 93 cm.

Slitage, tørrevne, reparation, finerskader.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 4.312