SKAB, svensk møbelindustri, 20. århundrede.

120042. SKAB, svensk møbelindustri, 20. århundrede.

Skab med to skuffer, låger med udskåret dekoration af planter.
Længde ca 85,5 bredde 44,5 højde ca 135 cm.

Brugsslitage, pletter/mærker. Hylder med pletter.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgle/nøgler findes

Antal besøg: 1.590