OKÄND KONSTNÄR. LITOGRAFI, motiv: nøgen kvinde med stråhat.

119963. OKÄND KONSTNÄR. LITOGRAFI, motiv: nøgen kvinde med stråhat.

Motivmål 42 x 33 cm Rammemål 68 x 53 cm Signeret og nummereret 131/350.

Ikke undersøgt uden for rammen.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 2.425