SKAB, barokstil, 20. århundrede.

11980. SKAB, barokstil, 20. århundrede.

Egetræ. Udskåret indretning, på lågerne af bibelske motiver. Nøgle tilgængelig længde 100, bredde 42, højde 120 cm.

Have på.

Få foretaget en gratis vurdering!

Have på.

Antal besøg: 1.291