LYSLAMPE, keramik, Lisa Larson, signeret og dateret -96.

11867. LYSLAMPE, keramik, Lisa Larson, signeret og dateret -96.

I form af huse. Højde ca 19 cm.

Mindre Kantstødt i bunden.

Få foretaget en gratis vurdering!

Mindre Kantstødt i bunden.

Antal besøg: 7.439