FIGUR, gips, Italien, midten af det 20. århundrede.

118621. FIGUR, gips, Italien, midten af det 20. århundrede.

En dreng og pige i en bevægende, dansende stilling. Mærket med nr. 1034
Højde ca 27 cm.

Brugsslitage, mindre ridser, krakeleringer, misfarvning, misfarvning, Kantstødt.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde ca 27 cm.

Antal besøg: 1.184