32 dele. 4 kopper, 4 større tønder, 4 mindre tønder, 4 skærebrætter. 4 gafler, 4 knive, 4 skeer, 2 termokander, proptrækker/hætteåbner, 1 krukke og en æske. Bestik mærket "Frimet".
Brugsslitage. Ridser, pletter. Rustangreb på posens beslag.