PICNIC-TASKE, midten af det 20. århundrede.

118355. PICNIC-TASKE, midten af det 20. århundrede.

32 dele. 4 kopper, 4 større tønder, 4 mindre tønder, 4 skærebrætter. 4 gafler, 4 knive, 4 skeer, 2 termokander, proptrækker/hætteåbner, 1 krukke og en æske.
Bestik mærket "Frimet".

Brugsslitage.
Ridser, pletter.
Rustangreb på posens beslag.

Få foretaget en gratis vurdering!

Bestik mærket "Frimet".

Brugsslitage.
Ridser, pletter.
Rustangreb på posens beslag.

Antal besøg: 1.783