LOFT LOFT, glas, metal, første halvdel af det 20. århundrede.

118261. LOFT LOFT, glas, metal, første halvdel af det 20. århundrede.

Jorddekoration af kvinder med fiskenet. Diameter ca 48 cm.

Brugsslitage, enkelte mindre Kantstødt.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.366