SPISESKAB, gustaviansk stil, City Möbler, 20. århundrede.

118260. SPISESKAB, gustaviansk stil, City Möbler, 20. århundrede.

Længde ca 114 bredde 44 højde 175 cm.

Brugsslitage, malingsrevner, malingstab.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgle/nøgler findes

Antal besøg: 1.345