TROMPET, Esquire 600, med taske, 20. århundrede.

117985. TROMPET, Esquire 600, med taske, 20. århundrede.

Længde inkl. dyse ca 54 cm.

Brugsslitage, ridser, små buler, misfarvninger, pletter. Ingen funktionsgaranti.

Få foretaget en gratis vurdering!

Længde inkl. dyse ca 54 cm.

Antal besøg: 4.352