KISTA, med metalbeslag, 1700-tallet.

117965. KISTA, med metalbeslag, 1700-tallet.

Længde 118, bredde 61, højde 73 cm.

Slitage og skader, låst.

Nøgler mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Slitage og skader, låst.

Nøgler mangler.

Antal besøg: 2.348