FOOSBALLBORD, Sportcraft, Python, 2000'erne.

117944. FOOSBALLBORD, Sportcraft, Python, 2000'erne.

Længde 121, bredde 100, højde 81, spilleplads 105 x 57 cm.

Brugsslitage, ender med enkelt håndtag mangler. Enkelte stænger let bøjet.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 3.839