ET BARNETS LEGETØJ TIL TRÆKHEST.

1178901. ET BARNETS LEGETØJ TIL TRÆKHEST.

sandsynligvis slutningen af det 19. århundrede, med håndsyet ponyskind på en udskåret træramme, øjne, træbund og hjul, 42 cm høj (a/f).

Legeslidt og med tab især; 1 øre, hale, punkteringer og gamle reparationer.

Få foretaget en gratis vurdering!

Dreweatts Online
Antal besøg: 722