ERIK HÖGLUND. VAS OG SKÅL, glas, Boda.

116475. ERIK HÖGLUND. VAS OG SKÅL, glas, Boda.

Signeret, højde hhv 16 og 17 cm.

Brugsslitage.

Kunstner/designer

Erik Höglund (1932–1998)

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Kunstner/designer

Erik Höglund (1932–1998)

Antal besøg: 999