Sæt SØLV, 3 dele, søm, 1900-tallet. Samlet vægt ca 139 gram.

116248. Sæt SØLV, 3 dele, søm, 1900-tallet. Samlet vægt ca 139 gram.

Salt/peberkorn 1 par, mærket Siam Sterling, højde ca. 6 cm Askebæger, mærket Siam Sterling, bundring ikke sølv, diameter ca. 11 cm.

Slitage, ridser, buler. En knop på en af fyrene bøjede.
Bundring på askebæger ikke sølv.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 688