116248. Sæt SØLV, 3 dele, søm, 1900-tallet. Samlet vægt ca 139 gram.
Salt/peberkorn 1 par, mærket Siam Sterling, højde ca. 6 cm Askebæger, mærket Siam Sterling, bundring ikke sølv, diameter ca. 11 cm.
Slitage, ridser, buler. En knop på en af fyrene bøjede.
Bundring på askebæger ikke sølv.