ROSA EKELUND. Olie på træplanke.

1157253. ROSA EKELUND. Olie på træplanke.

Komposition med blomster og sten. Underskrevet. 18x58 cm.

Mindre Overfladeslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Mindre Overfladeslitage.

Antal besøg: 1.646