Vi benytter
cookies
Skjul denne meddelelse
Igangværende
Søg
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Igangværende
Søg
Alle afsluttede genstande
Göteborgs Auktionsverk
Kunst
Malerie
KARL NORDSTRÖM. Bjerglandskab, olie på lærred, monogram signeret KN.
1154688. KARL NORDSTRÖM. Bjerglandskab, olie på lærred, monogram signeret KN.
96 x 147 cm.
Vis hele teksten
restaureret.
Skjul originaltekster på svensk.
Vis originaltekster på svensk.
Få foretaget en gratis vurdering!
96 x 147 cm.
Vis hele teksten
restaureret.
Göteborgs Auktionsverk
Antal besøg:
3.524