115171. Sæt , 8 dele. Samlet vægt ca 494 gram.
Bestående af: Læbestiftholder, utydelige stempler.
Sukkersprinkler, utydeligt stemplet, længde ca. 22 cm.
Skål med hanke, CG Hallberg Stockholm 1903, højde ca. 10 cm.
Bægerglas, utydelige stempler, Danmark, højde ca. 7,5 cm.
Brugsslitage.Gravering på bæger.
Bukker og mindre strækmærker.
Bukker og mindre strækmærker.