GERD ALLERT. Farvelitografi.

GERD ALLERT. Farvelitografi.
1145073. GERD ALLERT. Farvelitografi.

"Fugledrømme", signeret og dateret 77, nummereret 19/30, 30x40 cm.

Ikke undersøgt uden for rammen.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 3.080