SKAB, sen imperium, Sverige, midten af 1800-tallet.

114397. SKAB, sen imperium, Sverige, midten af 1800-tallet.

2 delt, møbleret med hylder og skuffer og 2 skuffer i bunden.
Højde 216 cm længde 130 cm bredde 38 cm.

Slitage / skader / stød / ridser, en strimmel løs.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgle/nøgler findes

Antal besøg: 1.134