Vi benytter
cookies
Skjul denne meddelelse
Igangværende
Søg
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Igangværende
Søg
Alle afsluttede genstande
Auktionshuset Kolonn
Møbler
Lænestole og stole
STOLE, 6 stk, med hjul, barokstil, 1900-tallet, eg.
11429. STOLE, 6 stk, med hjul, barokstil, 1900-tallet, eg.
Udskåret indretning.
Vis hele teksten
Skader, slitage.
Skjul originaltekster på svensk.
Vis originaltekster på svensk.
Få foretaget en gratis vurdering!
Udskåret indretning.
Vis hele teksten
Skader, slitage.
Auktionshuset Kolonn
Antal besøg:
623