VIOLIN, Carl Gottlob Schuster. jun, Markneukirchen, dateret 1909.

1141558. VIOLIN, Carl Gottlob Schuster. jun, Markneukirchen, dateret 1909.

Bunden måler 35,5 cm.

Slitage, ridser, stød.

Få foretaget en gratis vurdering!

Bunden måler 35,5 cm.

Slitage, ridser, stød.

Antal besøg: 6.188